Teknik Özellikler

İÇ VE DIŞ DUVAR

Trapez baskı uygulanarak mukavemet verilmiş özel olarak imal edilmiş 0.80mm DKP sacdır. DKP sacdan elde edilen malzemelerin iki yüzü rapit esaslı endüstrüyel boya ile boyanarak uzun ömürlü olması sağlanır.Sacın iç kısmında 4 mm kalınlığında ısı ve ses izolasyonu için strafor kullanılır. İç duvar kaplaması için 12.5 cm yüksek kalitede pvc lambiri kullanılır.

ÇATI KAPLAMASI

27 mm hadve derinliğinde 0,55 mm kalınlığında Trapeze kesitli sac olup yağmur suları köşe kolonları vasıtası ile tahliye edilmektedir.Konteyner kar yükü 80 kg/m² rüzgar yükü 5 km olarak hesaplanmıştır.

TAVAN KAPLAMASI

Isı izolasyonu olarak 80 mm kalınlığında cam yünü,tavan kaplaması içinde uygulanılan 12.5 cm pvc lambiri kullanılmaktadır. ( Müşteri isteğine bağlı olarak çimentolu yonga levha suntalem kullanılmaktadır. )

TABAN KAPLAMASI

200kg/m² yük taşıma kapasiteli konstrüksiyon üzeri 16mm kalınlığında betopan üzeri mineflo kullanılmaktadır.( Müşteri isteğine bağlı olarak Lambiri uygulanmaktadır. )

KONTEYNER PENCERELERİ

Pecere doğramaları pvc esaslı olup 90/100 ölçülerde 4 mm kalınlığında tek cam olarak kullanılır.Pencere kasası 1.2 mm kalınlığında soğuk şekillenmiş galveniz sacdan oluşturulur.WC penceresi ise 30x30 memfezdir. ( Müşteri isteğine bağlı olarak ısı cam kullanılmaktadır. )

KONTEYNER DIŞ VE İÇ KAPILARI

Dış kapılar özel şekillendirilmiş 1.5 mm kalınlığında DKP sacdan imal edilir. İç kapılar PVC kapıdandır. Dış kapı ölçüsü 90x195mm, iç kapı ölçüsü 80x195 dir.

KONTEYNER ELEKTRİK VE SIHHI TESİSAT

Tüm Elektrik tesisatı TSE Garantili olup gizli olarak sıva altı (sandviç panel sıvaüstü) yapılır. Uygun yerlere elektrik prizi, telefon prizi, aydınlatma tavanda ve kapı üstünde standart olarak mevcuttur.

KONTEYNER // BOYA

Karkas haline gelmiş konteyner şasesi (DKP saclar dahil) üzerine rapit esaslı endüstriyel astar daha sonra ise, renk seçeneğine göre üç kat rapit esaslı endüstriel boya ile boyanır.Boyama sistemi özel membranlı püskürtme boya cihazı ile yapılır.