Metropol Konteyneri

Metropol konteyner endüstriyel tasarımızla çağdaş çevreye uyumlu modern yapısıyla,hem dış kaplamasıyla, doğal tarihi dokuya uygun görünümlü sağlam, estetik ve güvenli mükemmel izolasyonlu ısı ve ses geçirmeyen, mono blok halinde taşınma kolaylıkları mükemmel yapı teknolojisidir. Metropol konteyner estetik, güvenli ve çevreci yapısıyla tercih sebebi olan yaşam konteyneridir.

Yaşam konteynerinin öncü markası Karmod’un üretimi olan Metropol konteynerler başta güvenlik kabini olmak üzere, büfe konteyneri, bekleme salonu konteyneri, benzin istasyonu market konteyneri, büfe konteyneri, bilet satış konteyneri, kafe konteyneri vb. amaçlar için kullanılmaktadır. Metropol konteyner birbirine eklenir demonte yapısıyla büyük kullanım alanlarına sahip mekanlara da imkan sunmaktadır.

Şantiyelerde veya fabrika önlerinde ve ya bir apartman veya site önlerinde park ve bahçelerde bekçi ve güvenlik kabini, ofis binaları, depo, şantiye yapıları yatakhaneler, yemekhaneler her türlü satış büfe ve satış üniteleri, wc-duş ve soyunma sigara içme kabinleri, taksi durakları vb. gibi daha pek çok alanda kullanılabilen ürünler imal etmektedir. Özel Kurşun dayanıklı metropol konteyner üretilmektedir.