kocaeli konteyner
Konteyneler

Şantiye Konteyneri Ofis Konteyneri Güvenlik Konteyneri Metropol Konteyner Garaj Konteyneri Standart Konteyner Duş WC Konteyneri
kocaeli konteyner insan kaynakları
insan Kaynakları
Bizimle çalışmak için
 
kocaeli konteyner iletişim
Bize Ulaşın
0262 349 65 19
 

Metropol Konteyneri

metropol konteyner Metropol konteyner endüstriyel tasarımızla çağdaş çevreye uyumlu modern yapısıyla,hem dış kaplamasıyla, doğal  tarihi dokuya uygun görünümlü sağlam, estetik ve güvenli mükemmel izolasyonlu ısı ve ses geçirmeyen, mono blok halinde taşınma kolaylıkları mükemmel yapı teknolojisidir. Metropol konteyner estetik, güvenli ve çevreci yapısıyla tercih sebebi olan yaşam konteyneridir.
Yaşam konteynerinin öncü markası Karmod’un üretimi olan Metropol konteynerler başta güvenlik kabini olmak üzere, büfe konteyneri, bekleme salonu konteyneri, benzin istasyonu market konteyneri, büfe konteyneri, bilet satış konteyneri, kafe konteyneri vb. amaçlar için kullanılmaktadır. Metropol konteyner birbirine eklenir demonte yapısıyla büyük kullanım alanlarına sahip mekanlara da imkan sunmaktadır.
Şantiyelerde  veya fabrika önlerinde ve ya bir apartman veya site önlerinde park ve bahçelerde bekçi ve güvenlik kabini, ofis binaları, depo, şantiye yapıları yatakhaneler, yemekhaneler her türlü satış büfe ve satış üniteleri, wc-duş ve soyunma sigara içme kabinleri, taksi durakları vb. gibi daha pek çok alanda kullanılabilen ürünler imal etmektedir.
Özel Kurşun dayanıklı metropol konteyner üretilmektedir.

 

 
 
facebook
Anasayfa İletişimSite HaritasıAtak Mail atak teknoloji
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikamız
Referanslar
İletişim
 
Ürün Çeşitleri
Şantiye Konteyneri
Ofis Konteyneri
Güvenlik Konteyneri
Metropol Konteyner
 
Arama Kelimeleri
Kocaeli Konteyner
İzmit Koneyner
Prefabrik Ev