kocaeli konteyner
Konteyneler

Şantiye Konteyneri Ofis Konteyneri Güvenlik Konteyneri Metropol Konteyner Garaj Konteyneri Standart Konteyner Duş WC Konteyneri
kocaeli konteyner insan kaynakları
insan Kaynakları
Bizimle çalışmak için
 
kocaeli konteyner iletişim
Bize Ulaşın
0262 349 65 19
 

Duş Wc Konteyneri

duş wc konteyner

Duş konteynerleri, şantiyelerde, plajlarda ve insanların kalabalık olduğu ortamlarda görmemiz mümkündür. Ancak duş konteynerini sadece bu saydığımız yerlerde değil istediğiniz bölge ve yerde rahatça kullanabilirsiniz.
WC DUŞ ( Tuvalet Banyo ) konteyner şantiyenizde organizelerde ve deprem bölgelerinde günümüzün gerekli ihtiyaçlarını karşılayan seyyar Tuvalet wc duş konteyner seri ve hızlı bir şekilde montaj edilip ihtiyacınız cevap verilir. Gerekirse Taşınabilir özellikle olabilir Taşınabilir römork sistemiyle uygulanan wc duş konteynerin üstüne isteğe göre temiz su tankı (su deposu ) konulabilir. Tuvalet ve Duş Konteynerinde altında atık su bağlantısı yok ise isteğe göre toprağa gömmeli atık su tankı (atık su deposu ) yapılabilir. Atık su deposu dolduktan sonra videnjörle rahatlıkla çektirebilirsiniz. Wc Duş konteynerler klozetli ( alafranga ) wc, yer taşlı ( alaturka ) tuvalet ve Pisuarlı tuvalet, lavabolu ve Duş ( Banyo ) sistemli WC DUŞ seyyar konteyner üniteleri isteğe göre yapılabilir.

 

 


 

 
 
facebook
Anasayfa İletişimSite HaritasıAtak Mail atak teknoloji
Kurumsal
Hakkımızda
Misyon ve Vizyon
Kalite Politikamız
Referanslar
İletişim
 
Ürün Çeşitleri
Şantiye Konteyneri
Ofis Konteyneri
Güvenlik Konteyneri
Metropol Konteyner
 
Arama Kelimeleri
Kocaeli Konteyner
İzmit Koneyner
Prefabrik Ev